کلاس رقص آذری

کلاس رقص آذری و نحوه برگزاری

کلاس رقص آذری گروه گنجلیک در طول هفته بصورت عمومی وخصوصی در حال برگزاری میباشد. این کلاسها سمت غرب تهران میباشد. مکان کلاسها عبارتند از دفتر مرکزی: پونک و شعبه شهرک اکباتان، که اغلب کلاسها عصر برگزار میشوند. این کلاسها برای کودکان-بانوان و آقایان در حال برگزاری میباشد. برای ارتباط با ما و اطلاع از زمان برگزاری کلاسهای رقص آذری میتوانید از طریق شماره تماس پائین صفحه و یا از طریق شبکه اجتماعی اقدام فرمائید.

کلاس رقص آذری-سعید عبدی-آموزش و اجرا 09141025954 کلاس رقص آذری-سعید عبدی

ترم بندی این کلاسها از سطح مبتدی تا حرفه ای بصورت زیر میباشد:

 ترم اول کلاس رقص آذری

• 8*6 مقدماتی (3 ماه)

مهارتهایی که در این دوره 25 الی 30 جلسه ای انتظار میرود هنرجو با آنها اشنا شده و یاد بگیرد: شامل تمرینات استایل و پوزیشنهای اولیه، فیگورهای دست، زاویه های سر و نگاه، آشنایی با ریتم ناغاره، سر ضرب ها و ضد ضرب ها بعلاوه 10 الی 12 حرکت وترکیب حرکات میباشد. که اگر تمرین و استعداد هنرجو مناسب باشد در پایان این دوره میتواند یک تنظیم ساده 2 الی 3 دقیقه ای را ایفا نماید.

ترم دوم کلاس رقص آذری

 8*6 پیشرفته (6 ماه)

در این مدت، بخش دوم و پیچیده تر حرکات آموزش داده شده و تمرینات بدنسازی مختص کلاس رقص آذری نیز به هنرجو ارایه میگردد. و متناسب با پیشرفت هنرجو یا هنرجوها حرکات ترکیبی با تمپ سریع تر از ترم اول بهمراه تنوع در فیگورهای دست نیز به بسته آموزشی اضافه میگردد. که انتظار میرود هنرجو مهارت بالاتری در ایفای رقص از خود نشان داده و خامی و ناشی گری ترم اول از بین رود.

ترم سوم کلاس رقص آذری

• 8*6 گروهی (6 ماه)

در این مرحله از کلاس رقص آذری که پیچیده تر و سخت تر از دو ترم قبل میباشد، چون هنرجو نه تنها از بند فرد رها شده، بلکه باید غالب گروه را درک کرده و به خود بگیرد و با کار دسته جمعی آشنا شود. و طبعا قسمت جدیدتر و گسترده تری از مغز درگیر خواهد شد که هوش فراوانی را طلبیده و تربیت خواهد کرد. در این ترم انتظار میرود حداقل دو رقص گروهی را یاد بگیرد. یکی رقص یاللی و دیگری یک تنظیم که از دو بخش گروهی و حرکات سولو تشکیل میشود را آموخته تا بتواند حرکات و سولوهای یاد گرفته را در صحنه های واقعی ایفا کند.

کلاس رقص آذری-سعید عبدی-آموزش و اجرا 09141025954 رقص آذری گروه گنجلیک

ودر مراحل بعدی کلاس رقص آذری رقص لزگی یا قایتاغی آموزش داده میشود. زمانی که هنرجو به این سطح برسد بعنوان یک رقصنده حرفه ای طلقی شده و که نه تنها دارای مهارتها و تجربه های اجرائی میباشد بلکه خلاقیت فراوانی را میتواند از خود نشان دهند. برای دیدن ویدئوهای گروه گنجلیک اینجا را کلیک کنید.

هنری برای تمام زندگی__برای یادگیری این هنر با ما تماس بگیرید

شعبه مرکزی تهران-پونک - سردار جنگل مخبری شرقی
شعبه 2: اکباتان-فاز یک-بلوک c2
Iran
Phone: 00989141025954
شبکه های اجتماعی گروه رقص آذری گنجلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *