رقص آذری را از کجا شروع کنم

اصول یادگیری رقص آذری

  اصول یادگیری رقص آذری ونیز برای آشنایی با مراحل آموزش رقص آذری باید اشاره کرد که این هنر چه از لحاظ تنوع حرکات و چه از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی دارای پیچیدگی های خاص خودش میباشد، از این جهت فرایند آموزش رقص آذری نیز تمرین و پشتکار بالایی را طلب میکند. مهارتی که به عنوان اصول یادگیری رقص آذری و همچنین برای اجرای رقص آذری نیاز است متشکل از: ریتم شناسی، تنوع حرکتی، توانایی ترکیب حرکات، هماهنگی با هم رقص یا هم رقصهای خود بالاخص در رقص های گروهی، میمیک مناسب، تعادل، استایل مناسب و …. میباشد. مورد مهمی که ترجیح دادم جدا از موارد فوق به تنهایی بیان کنم داشتن فیزیک متوسط به بالا میباشد. که در ایفای مناسب رقص آذری نقش کلیدی و بسزائی  دارد، که هر چقدر فردی از فیزیک بهتری برخوردار باشد توانایی بیشتری نیز خواهد داشت.

برای اطلاع از زمان و نحوه برگزاری کلاسها

رقص آذری-رقص ترکی-سعید عبدی 09141025954
رقص آذری-سعید عبدی

زمان و مکان کلاسهای گروه گنجلیک تهران

برای آموزش رقص آذری کلاسهای گروه گنجلیک تهران در از شنبه تا جمعه بصورت عمومی و خصوصی در غرب تهران در 5 ترم برگزار میشود. که ترمها بصورت زیر میباشد:

 

سبک آموزش رقص آذری

متدی که در کلاسهای رقص آذری گروه گنجلیک پیاده سازی شده بر طبق اصول آموزشی استاد خانلار بشیراف هست که ایشان هم اکنون یکی از برجسته ترین و باسابقه ترین رقصنده ها و کارئوگرافرهای آذربایجان میباشند. که گوشه ای از تمرینات کلاس خانلار را در ویدئو پائین مشاهده بفرمائین:

  •  

برای اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره میتوانید با شماره همراه 09141025954 تماس حاصل نمایید. و یا فرم زیر را پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل شود.

رقص آذری - رقص ترکی- سعید عبدی
رقص آذری-رقص ترکی

هنری برای تمام زندگی__برای یادگیری این هنر با ما تماس بگیرید

شعبه مرکزی تهران-پونک - سردار جنگل مخبری شرقی
شعبه 2: اکباتان-فاز یک-بلوک c2
Tehran, Tehran 1476683612
Iran
Phone: 00989141025954
Email: saeid_abdi2011@yahoo.com

[si-contact-form form=’1′]

شبکه های اجتماعی گروه رقص آذری گنجلیک