رقص عروس داماد

برنامه ریزی رقص عروس داماد

 

رقص عروس داماد از اهمیت زیادی برخوردار میباشد. بسیاری از عروس ها و دامادها در حال انتخاب برای یادگیری رقص برای “اولین رقص” خود در عروسی میباشند. شایع ترین چیزی که ما از زوج ها می شنویم این است که آنها نمی خواهند فقط برای رقص خود از این سمت به آن سمت حرکت کنند. اگرچه بعضی از زوج ها ممکن است رقص هایی را به خوبی اجرا کنند، اکثر عروس دامادها فقط می خواهند چند مرحله ای را بیاموزند تا برای اولین رقص خود با یکدیگر آماده، مطمئن و راحت باشند.

رقص عروس داماد-رقص آذری-سعید عبدی 09141025954
رقص عروس داماد-رقص آذری

رقص عروس داماد و شجاعت حضور

برای عروس و داماد پیدا کردن شجاعت برای رقص عروس داماد در مقابل دوستان و خانواده خود حائز اهمیت میباشد. که در این بین تحت تاثیر حال و هوای فضای عروسی مباشند. قابل ذکر است رقص عروس داماد برای آنهائی که رقص آذری را انتخاب میکنند، باید بدانند که انتقال حس و معنای حرکات به مخاطب و نحوه ایفای آن در درجه اول میباشد. چه بسا از افرادی که به علت عدم تمرین کافی، یا استرس حضور در اولین معرض دید در رقص عروس داماد نتوانسته اند آنچنانکه باید نتوانسته اند ایفا کنند و جلوه مناسب را در رقص عروس داماد بجا بیاورند.

رقص عروس داماد-رقص آذری-سعید عبدی 09141025954
رقص عروس داماد-رقص آذری

 

در اینجا ما 7 نکته مهم را برای آماده شدن برای رقص عروس داماد را ذکر میکنیم

نکته # 1 – یادگیری رقص را برای خود سرگرم کننده کنید

اول و مهمتر از همه، در کلاس های رقص خود، آرام باشید و لذت ببرید. برنامه ریزی برای یک عروسی می تواند استرس زا باشد. اما یادگیری رقص با هم باید یک تلاش آرام و بدون استرس باشد. وقت خود را با هم به اشتراک بگذارید، زیرا حداقل برای مدتی، در مورد لیست کارهای خود، دعوت نامه هایی که باید می نوشتید و ده ها جزئیات ریگر را فراموش کنید.

نکته # 2 – در اسرع وقت شروع به یادگیری رقص کنید

اجازه دهید زمان زیادی را قبل از تاریخ عروسی خود برای شروع درسهای رقص خود بگذارید. شما باید برای اولین بار درس خود را حداقل یک ماه قبل از تاریخ خود برنامه ریزی کنید. این کاراجازه می دهد تا زمان مناسب برای یادگرفتن  درس کافی برای آماده شدن داشته باشید. رقصهای دقیق تر (مانند رقص آذری) ممکن است زمان بیشتری را طلب کنند.

نکته # 3 – انتخاب آهنگ

یک آهنگ برای اولین رقص خود انتخاب کنید که معنی خاصی برای هر دو شما دارد. مربی به شما کمک خواهد کرد که سبک رقصی که برای آهنگ شما مناسب است را انتخاب کنید. اغلب زوج ها یک آهنگ “آهسته” را انتخاب می کنند که برای آذری، والس یا… عالی خواهد بود. در مورد سبک رقص نگران نباشید، آهنگی را که دوست دارید را انتخاب کنید.

نکته # 4 – آنچه که یاد می گیرید

در یادگیری مراحل رقص کیفیت بسیار مهمتراز کمیتی است  برای “اولین رقص” خود نیاز دارید. مربی به شما کمک خواهد کرد تا در مورد شش مرحله رقص که می توانید برای تکمیل کار خود تمرین کنید را آموزش دهد. مربی به شما نشان می دهد که چگونه با مهارت و ظرافت انجام دهید.

نکته # 5 – برنامه ریزی زمان بندی درس های شما

همانطور که به روز عروسی خود نزدیک می شوید، در هفته دو درس بگیرید. این امر به ایجاد حافظه عضلانی کمک می کند و به تقویت آنچه که در درس های قبلی یاد گرفته اید کمک می کند. توصیه می کنیم، در صورت امکان، عروس و داماد چند روز قبل از عروسی درس نهایی را برگزار کنید تا اطمینان حاصل کنید که تمام مراحل رقص برای اولین رقص عروص داماد در ذهن شما تازه و زنده هستند.

نکته # 6 – تمرین

تمرین مراحل رقص خود را در خانه. پنج یا ده دقیقه را در برنامه روزانه خود بگنجانید تا با هم یا حتی به تنهایی تمرین کنید. فقط چند دقیقه در روز تقویت آنچه که آموخته اید و اعتماد به نفس را ایجاد خواهید کرد. تمرین یک راه عالی برای صرف وقت با ارزش قبل از روز عروسی خود است.

نکته # 7 – یک سبک رقص دیگر

سبک دوم، سبک رقص بسیار ساده را یاد بگیرید. مربی شما می تواند چند گام اساسی را به شما آموزش دهد تا وقتی مهمانها در حال و هوای پارتی هستند شما نیز به آنها ملهق شده و با رقصیدن بین آنها از استرس خود بکاهید. دوستان و خانواده شما تحت تاثیر قرار می گیرند که می توانید بیش از یک سبک موسیقی را رقم بزنید. دانستن اینکه چگونه با آهنگ های تند و سریع می توانید برقضید هم به شما اعتماد بنفس میدهد هم برای میهمانان جذاب و خوشایند خواهد بود. و همچنین به شما امکان این را میدهد که با عزیزانتان همراهی کنید.

رقص عروس داماد-رقص آذری-سعید عبدی 09141025954
رقص عروس داماد-رقص آذری

آموزش رقص آذری عروس داماد

و در آخر کسانی که دوست دارند رقص آذری عروس داماد  را در مراسم خود اجرا کنند، پیشنهاد داده میشود که حتما زمان مناسبی را برای این کار اختصاص دهند. چون به مراتب زمانیکه برای تمرین یک مدل جدید و معنادار رقص نیاز دارند میتواند در تسلط بیشتر طرفین نقش مهمی داشته باشد. که در برای یادگیری این هنر میتوانید از طریق اطلاعات تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس از طریق:


   CellPhone: 09141025954   
 Email: saeid_abdi2011@yahoo.com


شبکه های اجتماعی گروه رقص آذری گنجلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *