آموزش رقص آذری در تهران

آموزش رقص آذری در تهران

آموزش رقص آذری در تهران چندین سال است که بصورت غیر آکادمیک در تهران، در جریان است. که این مسیر، شاید مسیر 10 سال پیش تبریز میباشد. رقص آذری صرفا برای رقصیدن و شادی کردن در مراسمها نیست. بلکه ابغاد گسترده تری دارد که در مقالات بعدی به آن پرداخته میشود. رقص آذری یکی از معدود رقصهای دارای پایه و اساس جهان میباشد. لذا برای آموزش رقص آذری در تهران تدابیر بهتری داریم که میتوانید برای آشنائی با این مقوله مقالات دیگر را مطالعه بفرمائین.
قابل ذکر است برای آموزش رقص آذری نه تنها باید رقص بلد بود، بلکه باید آشنائی کلی با موسیقی و ریتمهای رقص آذری، و چگونگی آموزش قدم به قدم این هنر داشت! در مرحله بعد دانستن ترکیبهای کلاسی و تمرینی، کار روی مهارت اجرائی هنرجو، میمیک و از همه مهمتر استیل رقصنده بصیار حائز اهمیت میباشد.

آموزش رقص آذری-رقص ترکی-تهران-سعید عبدی09141025954
رقص آذری-رقص ترکی-آموزش در تهران

نحوه آموزش رقص آذری

همانطور که خود رقص آذری پیچیدگیهای منحصر بفرد خود را دارد، آموزش رقص آذری نیز پیچیدگیهای فراوانی دارد. هر چند در این راه استعداد فرد حرف اول را میزند ولی تمرین و پشتکار را نباید از یاد برد. همانطور که در قسمت مراحل یادگیری رقص آذری یاد شد حداقل زمانی که نیاز است تا یک فرد با استعداد معمولی بتواند تنظیم ساده ای را اجرا کند سه الی چهار ماه میباشد. که میتوانید برای اطلاعات بیشتر به مراحل یادگیری رقص آذری مراجعه بفرمائید. ولی متاسفانه این آگاهی هنوز در بین علاقمندان به این هنر جا نیفتاده است.
برای آموزش رقص آذری در تهران تمام تلاش خود را خواهم کرد تا در مرحله اول آگاهی علاقمندان در این زمینه بیشتر شده وبا دید بازتری به این هنر روی آورند.

و در پایان گوشه ای از کلاس رقص آذری گروه گنجلیک را میتوانید مشاهده بفرمائید. که منطبق بر روش استاد خانلار بشیر اف میباشد. (قابل ذکر است تمرینات زیر،  گروه حرفه ای گنجلیک میباشد و از افراد مبتدی و کسانی که قصد شروع کلاسهای رقص آذری را دارند انتظار نمیرود بتوانند این تمرینات و حرکات را آموزش دیده و یا اجرا نمایند. برای اطلاع از سطح کلاسهای مبتدی اینجا را کلیک نمائید.)

هنری برای تمام زندگی__برای یادگیری این هنر با ما تماس بگیرید

شعبه مرکزی تهران-پونک - سردار جنگل مخبری شرقی
شعبه 2: اکباتان-فاز یک-بلوک c2
Tehran, Tehran 1476683612
Iran
Phone: 00989141025954
شبکه های اجتماعی گروه رقص آذری گنجلیک

9 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *